Zenesis technologie

EHWA Diamond Industrial

Zenesis  edition 5 je obchodní značka světového leadera v oboru diamantových nástrojů, společnosti EHWA Diamond Industrial.

EHWA Diamond Industrial

Zenesis technologie

Technologie Zenesis  edition 5 je optimalizovaná platforma kombinovaná s alternujícími se rovinami diamantů. Je to reakce na potřeby zákazníků a dosahuje extrémních výkonů a stability. Poslední generace je krokem vpřed ve vývoji a výkonu oproti předchozím verzím.

Nová nejaktuálnější technologie Zenesis  edition 5 dává uživatelům nový zážitek a uspokojení z rychlosti a výrazně výkonnější práce.

Zenesis R technologie Zenesis R technologie Zenesis R Plus technologie Zenesis edition 5 diamantové kotouče R5S-ZENESIS a P5H-ZENESIS

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz

Zenesis použití

Zenesis  edition 5 je nová unikátní řada řezných a vrtacích diamantových nástrojů pro stavebnictví, kamenictví a další průmysl. Technologie Zenesis  edition 5 dává možnost zpracování takových materiálů, které není možné řezat či vrtat běžnými diamantovými nástroji, poskytuje vysokou flexibilitu a produktivitu. Nástroje Zenesis  edition 5 uspějí v těchto materiálech: beton, velmi tvrdý beton, silně armovaný beton, čerstvý beton, drátkobeton, beton s chemickými plnivy, asfalt, žula a další materiály

Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití

Zenesis benefity

Zenesis  edition 5 spoří náklady díky své vysoké životnosti, vysoké rychlosti řezu či vrtání, stejně jako dochází k úsporám při redukci prostojů způsobených výměnami nástrojů. Zenesis  edition 5 přináší až o 70% vyšší rychlost řezu a až o 70% vyšší životnost nástrojů.

Hybridní vícevrstvé uspořádání diamantů Zenesis  edition 5 nabízí ideální počet nejkvalitnějších diamantů po celou dobu životnosti nástroje, které poskytují konzistentní výkon od začátku až do konce a které umožňují uspět i v aplikacích, kde jiné nástroje neuspějí.

Značka Zenesis  edition 5 znamená mnoho různých typů nástrojů na řezání, vrtání a broušení. Navíc je každý Zenesis  edition 5 nástroj velmi mnohostranný a jediný nástroj lze použít na mnoho různých materiálů a aplikací.

EHWA Diamond Industrial EHWA Diamond Industrial EHWA Diamond Industrial EHWA Diamond Industrial EHWA Diamond Industrial

Zenesis mnohostrannost

Zenesis  edition 5 znamená mnoho různých typů nástrojů na řezání, vrtání nebo tvarování povrchů.

diamantový kotouč R5S-ZENESIS diamantové kotouče R5S-ZENESIS a P5H-ZENESIS diamantový kotouč S5L-ZENESIS diamantové korunky K5M-ZENESIS leštítka L3H-ZENESIS