Zenesis, technologie

Zenesis

Zenesis Edition-R je obchodní značka světového leadera v oboru diamantových nástrojů, společnosti EHWA Diamond Industrial.

EHWA Diamond Industrial

Zenesis, technologie

Technologie Zenesis Edition-R-plus je optimalizovaná platforma Edition-R kombinovaná s alternujícími se rovinami diamantů. Je to reakce na potřeby zákazníků a dosahuje extrémních výkonů a stability. Poslední generace je krokem vpřed ve vývoji a výkonu oproti předchozím verzím. Nová technologie Edition-R-plus dává uživatelům nový zážitek a uspokojení z rychlosti a výrazně výkonnější práce.

Zenesis R technologie Zenesis R technologie Zenesis R Plus technologie

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz

Zenesis, použití

Zenesis Edition-R je nová unikátní řada řezných a vrtacích diamantových nástrojů pro stavebnictví, kamenictví a další průmysl. Technologie Zenesis Edition-R dává možnost zpracování takových materiálů, které není možné řezat či vrtat běžnými diamantovými nástroji, poskytuje vysokou flexibilitu a produktivitu. Nástroje Zenesis Edition-R uspějí v těchto materiálech: beton, velmi tvrdý beton, silně armovaný beton, čerstvý beton, drátkobeton, beton s chemickými plnivy, asfalt, žula a další materiály

Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití

Zenesis, benefity

Zenesis Edition-R spoří náklady díky své vysoké životnosti, vysoké rychlosti řezu či vrtání, stejně jako dochází k úsporám při redukci prostojů způsobených výměnami nástrojů. Zenesis Edition-R přináší až o 70% vyšší rychlost řezu a až o 70% vyšší životnost nástrojů.

Hybridní vícevrstvé uspořádání diamantů Zenesis Edition-R nabízí ideální počet nejkvalitnějších diamantů po celou dobu životnosti nástroje, které poskytují konzistentní výkon od začátku až do konce a které umožňují uspět i v aplikacích, kde jiné nástroje neuspějí.

Značka Zenesis Edition-R znamená mnoho různých typů nástrojů na řezání, vrtání a broušení. Navíc je každý Zenesis Edition-R nástroj velmi mnohostranný a jediný nástroj lze použít na mnoho různých materiálů a aplikací.

EHWA Diamond Industrial EHWA Diamond Industrial EHWA Diamond Industrial EHWA Diamond Industrial EHWA Diamond Industrial

Zenesis, mnohostrannost

Zenesis Edition-R, Zenesis Edition-R a Zenesis znamená mnoho různých typů nástrojů na řezání, vrtání nebo tvarování povrchů.

diamantový kotouč CZS-ZENESIS diamantový kotouč CZR-ZENESIS diamantový kotouč FDH-ZENESIS diamantový prstencový kotouč CZW-ZENESIS diamantový kotouč SWA-ZENESIS a SWB-ZENESIS vrtací korunky CZK-ZENESIS Edition-R vrtací korunky AGZ-ZENESIS Edition-R