Zenesis, technologie

Zenesis

Zenesis Edition-R je obchodní značka světového leadera v oboru diamantových nástrojů, společnosti EHWA Diamond Industrial.

EHWA Diamond Industrial

Zenesis, technologie

Bylo jasné od začátku, že jednoduché uspořádání diamantů nestačí.

Prostřednictvím let výzkumu a vývoje, technický tým Zenesis zdokonalil své proprietární uspořádané diamantové nástroje k dosažení maximálního výkonu, aniž by byla obětována životnost nástroje nebo kvalita řezu. Uspořádání Zenesis Edition-R nabízí ideální počet nejkvalitnějších diamantů v ideálních pozicích po celou dobu životnosti nástroje, které poskytují maximální řezný výkon od začátku až do konce.

Pokročilá struktura rovnoramenného trojúhelníku Zenesis Edition-R zajišťuje neustále odhalené diamanty. To umožňuje bezproblémové řezání a vrtání i v těch nejodolnějších materiálech a nejtěžších podmínkách. Zenesis Edition-R uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí. Vícečetné roviny uspořádání diamantů Zenesis Edition-R zajišťují ideální odhalování diamantů a ideální počet diamantů v řezu. To umožňuje konzistentní a stabilní řezný nebo vrtný výkon v nejrůznějších podmínkách.

Zenesis technologie Zenesis technologie Zenesis technologie Zenesis technologie Zenesis technologie

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz, diadex.shop

Zenesis, použití

Zenesis Edition-R je nová unikátní řada řezných a vrtacích diamantových nástrojů pro stavebnictví, kamenictví a další průmysl. Technologie Zenesis Edition-R dává možnost zpracování takových materiálů, které není možné řezat či vrtat běžnými diamantovými nástroji, poskytuje vysokou flexibilitu a produktivitu. Nástroje Zenesis Edition-R uspějí v těchto materiálech: beton, velmi tvrdý beton, silně armovaný beton, čerstvý beton, drátkobeton, beton s chemickými plnivy, asfalt, žula a další materiály

Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití Zenesis použití

Zenesis, benefity

Zenesis Edition-R spoří náklady díky své vysoké životnosti, vysoké rychlosti řezu či vrtání, stejně jako dochází k úsporám při redukci prostojů způsobených výměnami nástrojů.

Zenesis Edition-R přináší až o 70% vyšší rychlost řezu a až o 70% vyšší životnost nástrojů.

Hybridní vícevrstvé uspořádání diamantů Zenesis Edition-R nabízí ideální počet nejkvalitnějších diamantů po celou dobu životnosti nástroje, které poskytují konzistentní výkon od začátku až do konce a které umožňují uspět i v aplikacích, kde jiné nástroje neuspějí.

Značka Zenesis Edition-R znamená mnoho různých typů nástrojů na řezání, vrtání a broušení. Navíc je každý Zenesis Edition-R nástroj velmi mnohostranný a jediný nástroj lze použít na mnoho různých materiálů a aplikací.

EHWA Diamond Industrial EHWA Diamond Industrial EHWA Diamond Industrial EHWA Diamond Industrial EHWA Diamond Industrial

Zenesis, mnohostrannost

Zenesis Edition-R znamená mnoho různých typů nástrojů na řezání, vrtání nebo tvarování povrchů.

diamantový kotouč CZS-ZENESIS diamantový kotouč CZR-ZENESIS diamantový kotouč FDH-ZENESIS diamantový prstencový kotouč CZW-ZENESIS diamantový kotouč SWA-ZENESIS a SWB-ZENESIS vrtací korunky CZK-ZENESIS Edition-R diamantový segment ZENESIS vrtací korunky AGZ-ZENESIS Edition-R