DiamondX technologie

EHWA Diamond Industrial

DiamondX je nová unikátní nová generace řezných a brusných diamantových nástrojů pro univerzální použití a pro kovozpracující průmysl, vyvinutá a patentovaná společností EHWA Diamond Industrial, leaderem v technologii diamantových nástrojů.

EHWA Diamond Industrial

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz

DiamondX je vytvořen z diamantů, nejtvrdšího známého materiálu na Zemi. Je vyráběn pomocí unikátní technologie pájení ve vakuu, kdy jsou diamanty o vysoké koncentraci spojeny mechanicky a chemicky do velmi pevné matrice na kovovém nosiči. Výsledná životnost nástrojů je daleko vyšší než u nástrojů vyrobených elektrogalvanicky nebo u klasických abrasiv z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC.

S DiamondX si můžete být jisti, že Vám vydrží mnohonásobně více, než standardní abrasiva.

DiamondX zoom

DiamondX použití

DiamondX je nová unikátní nová generace řezných a brusných diamantových nástrojů pro univerzální použití a pro kovozpracující průmysl. Technologie DiamondX znamená spojení velkého počtu diamantových zrn do extrémně pevné matrice. DiamondX dává možnost zpracování takových materiálů, které není možné řezat či brousit běžnými diamantovými nástroji.

DiamondX DiamondX DiamondX

Nástroje DiamondX umožňují nasazení v extrémně širokém spektru materiálů - vysoce- a nízkouhlíkaté oceli, velmi tvrdé slitiny, velmi tvrdé svary, tvárná litina, šedá litina, kolejnice, ocelové díly, tyčovina, trubky, beton, kámen, zdivo, dřevo, plast, kompozity, sendvičové materiály, nálitky.

DiamondX použití DiamondX použití DiamondX použití DiamondX použití DiamondX použití DiamondX použití DiamondX použití DiamondX použití DiamondX použití

DiamondX efektivita nákladů

DiamondX spoří náklady díky své vysoké živostnosti, stejně jako dochází k úsporám při redukci prostojů způsobených výměnami nástrojů.

DiamondX řezání kolejnic DiamondX řezání odlitků DiamondX řezání tyčoviny DiamondX broušení

DiamondX uživatelsky příjemný

Obvyklá abrasiva produkují velké množství jisker a zápachu, stejně jako je běžné odletování kusů abrasiv při jejich opotřebování. S DiamondX je množství jisker zásadně redukováno, zápach je minimální a jediným odletujícím materiálem je řezaný či broušený materiál.

DiamondX příjemný DiamondX příjemný

DiamondX bezpečnost

Tradiční abrasiva jsou náchylná na praskliny a rozlomení, což může způsobit zranění. DiamondX během své dlouhé životnosti nemění svůj rozměr nebo tvar, navíc je abrasivní vrstva nanesena na pevném kovovém nosiči.

DiamondX mnohostrannost

DiamondX znamená mnoho různých typů nástrojů na řezání, broušení, odstraňování nálitků, tvarování nebo přípravu povrchů. Navíc je každý DiamondX nástroj velmi mnohostranný a lze jej použít na metalické i nemetalické materiály, stejně jako na keramiku nebo polymery.

diamantový kotouč DiamondX BSL-SUPREME diamantový kotouč DiamondX BST-SUPREME diamantový kotouč DiamondX BSH-SUPREME diamantový kotouč DiamondX BBR-SUPREME diamantový kotouč DiamondX BSK-SUPREME diamantový talíř DiamondX HBT-PREMIUM diamantový kotouč DiamondX HPL-PREMIUM