diadex diamantové brusné talíře pro úhlové brusky

diadex HBB-PREMIUM

Diamantové turbo brusné talíře na tvrdé povrchy, použití za sucha i za mokra, průměr 125 mm.

diamantový talíř HBB-PREMIUM

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz

diadex HTC-PREMIUM

Diamantové turbo brusné talíře pro broušení betonu, andydridu, kamene a dalších povrchů, použití za sucha i za mokra, průměry 100, 115, 125, 150 a 180 mm.

diamantový talíř HTC-PREMIUM

diadex H2B-PREMIUM

Diamantové dvouřadé brusné talíře pro broušení betonu, andydridu, kamene a dalších povrchů, použití za sucha i za mokra, průměry 125, 150 a 180 mm.

diamantový talíř H2B-PREMIUM

diadex HTT-PREMIUM

Diamantové turbo brusné talíře pro jemné broušení betonu, andydridu, kamene a dalších povrchů, použití za sucha i za mokra, průměr 125 mm.

diamantový talíř HTT-PREMIUM

diadex HPC-PREMIUM

Diamantové brusné talíře s PCD pro agresivní frézování a broušení betonu, andydridu, kamene a dalších povrchů, použití za sucha i za mokra, průměr 125 mm.

diamantový talíř HPC-PREMIUM

diadex HPD-PREMIUM

Diamantové brusné talíře s PCD pro agresivní broušení betonu, andydridu, kamene a dalších povrchů, použití za sucha i za mokra, průměr 125 mm.

diamantový talíř HPD-PREMIUM

diadex HBS-PREMIUM a HBT-PREMIUM

DiamondX diamantové brusné kotouče na univerzální broušení kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. HBSP má zrnitost #40/50, HBTP pak #100/120. Broušení za sucha nebo za mokra. Průměry 125, 150, 180 a 230 mm. Vynikající rychlost broušení a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC. Další informace jsou na www stránkách DiamondX.

diamantový talíř HBS-PREMIUM diamantový talíř HBT-PREMIUM

diadex HPL-PREMIUM

DiamondX diamantový brusný talíř na univerzální řezání a broušení kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Řezání a broušení za sucha nebo za mokra. Průměry 125 a 230 mm. Vynikající rychlost broušení a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC. Další informace jsou na www stránkách DiamondX.

diamantový kotouč HPL-PREMIUM