nástroje Zenesis

CZS-ZENESIS

Zenesis diamantový kotouč na řezání, betonu, armovaného betonu, žuly a dalších stavebních materiálů. Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 125, 150 a 230 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost, uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí.

diamantový kotouč CZS-ZENESIS Zenesis R technologie

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz

CZR-ZENESIS

Zenesis Edition-R diamantový kotouč na řezání betonu, armovaného betonu, žuly a dalších stavebních materiálů. Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 300, 350, 400 a 500 mm, volitelné přístěnové upevňovací otvory. Vynikající rychlost řezu a životnost, uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí.

diamantový kotouč CZR-ZENESIS Zenesis R Plus technologie diamantový kotouč CZR-ZENESIS rozbrušovací pila AGP rozbrušovací pila WEKA TS 40

CZW-ZENESIS a CZH-ZENESIS

Zenesis Edition-R diamantový kotouč na řezání betonu, armovaného betonu, žuly a dalších stavebních materiálů pro prstencové pily. CZW-ZENESIS 400 pro prstencové pily WEKA TR 40 a CZH-ZENESIS 370 pro prstencové pily Husqvarna.

Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 370 a 400 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost, uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí.

diamantový prstencový kotouč CZW-ZENESIS diamantový prstencový kotouč CZH-ZENESIS Zenesis R Plus technologie prstencová pila Weka TR 40

CZD-ZENESIS

Zenesis Edition-R diamantový kotouč na řezání betonu, armovaného betonu, žuly a dalších stavebních materiálů. Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 350 až 600 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost, uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí.

diamantový kotouč CZD-ZENESIS Zenesis R Plus technologie řezačka spar COMPACTCUT 601

FDH-ZENESIS

Zenesis Edition-R diamantový kotouč na řezání čerstvého betonu, drátkobetonu a dalších stavebních materiálů. Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Kladívka. Průměr 350 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost, uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí.

Vysoká rychlost řezu.

diamantový kotouč FDH-ZENESIS Zenesis R Plus technologie řezačka spar COMPACTCUT 300

FDL-ZENESIS

Zenesis Edition-R diamantový kotouč na řezání čerstvého betonu, drátkobetonu a dalších stavebních materiálů. Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Kladívka. Průměr 350 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost, uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí.

Vysoká životnost kotouče.

diamantový kotouč FDL-ZENESIS Zenesis R Plus technologie řezačka spar COMPACTCUT 300

SWA-ZENESIS a SWB-ZENESIS

Zenesis Edition-R diamantové kotouče na řezání betonu a armovaného betonu. Laserem svařované segmenty, řezání za mokra. Průměry 800, 1000 a 1200 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost, uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí. Typ SWAZ pro stroje s cca 10 kW na hřídeli, typ SWBZ pro stroje s cca 20 kW na hřídeli.

diamantový kotouč SWA-ZENESIS a SWB-ZENESIS Zenesis R Plus technologie Braun Titan Light

CZK-ZENESIS

Zenesis Edition-R vrtací korunky jsou určeny ne jádrové vrtání do betonu a armovaného betonu. Vrtání za mokra. Průměry od 47 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost, uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí. Segment Zenesis Edition-R je nejlepší diamantový segment všech dob.

vrtací korunky CZK-ZENESIS Edition-R vrtací korunky CZK-ZENESIS Edition-R AGP DM14 AGP DM14 WEKA SR 38 Mammut

AGZ-ZENESIS a AGU-ZENESIS

Zenesis Edition-R vrtací korunky jsou určeny na jádrové vrtání do betonu, armovaného betonu a zdiva za sucha a s perkusí. Průměr 82 mm. Vynikající rychlost vrtání a životnost, uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí.

AGZ-ZENESIS AGP DM52D AGP DM62D AGP DM52D, příslušenství