Scanmaskin nástroje na leštění

Scanmaskin WS Ceramics

Keramické nástroje Scanmaskin World Series jsou speciálně navrženy pro přechod z diamantových segmentů s kovovou matricí na leštící nástroje s pryskyřičnou matricí. Jedinečný nízkoprofilový design a vysoká hustota diamantů umožňují těmto nástrojům konturovat povrch a zároveň dosáhnout maximální jemnosti. Keramické nástroje Scanmaskin WS mohou být použity pro suché i mokré broušení a leštění.

Tyto nástroje lze také použít jako první krok pro "smetanovou" nebo "salt/pepper" úpravu povrchů, čímž odpadá potřeba kovových segmentů. Matrice Soft funguje dobře na podlahách, které mají tvrdost 6-7+ na Mohsově stupnici.

Scanmaskin WS Ceramics 75 mm Scanmaskin WS Ceramics 50 mm Scanmaskin WS Ceramics a Resin držák se suchým zipem Scanmaskin WS Ceramics na brusce WS32 průvodce broušením

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz

Scanmaskin WS Resin

Nástroje Scanmaskin World Series s pryskyřičnou vazbou jsou navrženy k dosáhování maximálního konečného mechanického zjemnění povrchů. Tyto nástroje jsou navrženy tak, aby se přecházelo z honovaného povrchu na vysoce leštěný povrch v minimu kroků. Pryskyřicové nástroje Scanmaskin WS lze použít pro suché i mokré broušení a leštění.

Scanmaskin WS Resin 75 mm Scanmaskin WS Resin 50 mm Scanmaskin WS Ceramics a Resin držák se suchým zipem Scanmaskin WS Resin na brusce WS32 Scanmaskin Edge Scan AGP G125 AGP G5 --->

Scanmaskin WoD

Scanmaskin WoD je unikátní systém, který umožňuje brousit a leštit nové i staré podlahy z přírodního kamene, a to jak s vodou, tak bez vody. Jedná se o jednoduchý a rychlý systém broušení a leštění, který dodává podlahám z přírodního kamene vysoký lesk. Kotouče WoD se k bruskám Scanmaskin připevňují pomocí držáků se suchým zipem. Systém WOD je jednoduchý a vede k vynikajícímu leštění všech typů podlah z přírodního kamene.

Scanmaskin WoD

Scanmaskin Dancer

Scanmaskin Dancer jsou účinné a snadno použitelné kotouče z minerální vlny s diamantovými zrny pro leštění a údržbu lesklých podlah. Můžete snadno udržovat různé typy podlah, jako jsou průmyslové podlahy, terazzo, přírodní kámen a vinylové podlahy. Scanmaskin Dancer lze použít na konci našeho leštícího systému Scanmaskin Combifloor pro lesklé betonové podlahy.

Scanmaskin Dancer Scanmaskin Dancer a SC18

diadex PSM-PREMIUM

PSM-PREMIUM jsou kotouče se suchým zipem pro leštění s diamanty v plastové matrici, použití za sucha i za mokra. Pro leštění betonu, terazza, přírodního kamene a dalších materiálů.

diadex PSM-PREMIUM držák se suchým zipemM