stroje Klinsystem Orbital

stroje Klinsystem Orbital

Klinsystem stroje s orbitálním pohybem jsou nové vysoce výkonné stroje s extrémně snadnou manipulací a s možností použití široké škály nástrojů. K dispozici jsou nástroje na čištění, frézování, broušení, leštění, na dřevěné podlahy, parkety, koberce, keramické podlahy, gresové, terazza, přírodní kámen, umělý kámen, beton, anhydrid a další povrchy.

Klinsystem ORBITAL 430 a MAXI ORBITAL jsou nově vytvořené jednokotoučové stroje s patentovaným pohonem. Jejich rotační orbitální pohyb zlepšuje výrazně výkon ve srovnání s tradičními jednokotoučovými stroji. Díky principu vysokofrekvenčních oscilací je dosaženo vynikající stability a manévrovatelnosti i přes celkovou hmotnost od 42 kg.

Klinsystem, orbital family Klinsystem, orbital pohyb Klinsystem, orbital pohyb Klinsystem, MAXI Orbital Klinsystem, MAXI Orbital

Během prací vyžadujících vodu dosahují Klinsystem MAXI ORBITAL i ORBITAL 430 značné úspory vody, protože voda neodtéká a je neustále rozptýlena v oblasti disku. A navíc, tento zvláštní orbitální pohyb dělá Klinsystem MAXI ORBITAL i ORBITAL 430 extrémně uživatelsky přívětivý pro každou obluhu, je také významně snížen čas na zaškolení na tomto stroji. Díky nízké spotřebě proudu je také možné jej kombinovat s vysavačem, kdy jsou oba napájeny z běžné domácí sítě. Prostřednictvím dvojitého pohybu vznikají vibrace, které zajišťují mimořádné výkonné čištění, oživování a leštění. Tato novátorská orbitální technologie zajišťuje důkladné a jemné zpracování a čištění. Při každém kontaktu s podlahou se vytváří kruhový pohyb o průměru 1 cm, a s až 1400 otáčkami za minutu. Čisticí účinek se u Klinsystem MAXI ORBITAL i ORBITAL 430 zvyšuje, zatímco jiné parametry, jako je nutný čas, množství vody a chemikálie, stejně jako teplota, dramaticky klesají. Orbitální technologie chrání životní prostředí ! Spotřebuje až 10 krát méně vody než běžné čistící metody. Snížená spotřeba čistícího prostředku znamená menší zátěž pro životní prostředí a také zlepšuje kvalitu vzduchu při práci v uzavřených prostorech.

Klinsystem, orbital držák padů Klinsystem, orbital držák padů Klinsystem, nástroje Klinsystem, nástroje diadex, nástroje Klinsystem, nástroje diadex, nástroje diadex, nástroje

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz

stroje Klinsystem MAXI ORBITAL

Klinsystem MAXI ORBITAL je velmi výkonný a univerzální stroj s orbitálním pohybem nástroje pro většinu aplikací.

Průměr padů a kartáčů 430 mm, výkonný motor 1100 W, orbitální pohyb 1400 ot./min, hmotnost 65 kg, možnost přídavného závaží 17 kg, možná nádrž na vodu 15 litrů, možnost použití externího nebo zabudovaného vysavače.

Klinsystem, MAXI ORBITAL Klinsystem, MAXI ORBITAL Klinsystem, MAXI ORBITAL

stroje Klinsystem ORBITAL 430

Klinsystem ORBITAL 430 je velmi výkonný a univerzální stroj s orbitálním pohybem nástroje pro většinu aplikací.

Průměr padů a kartáčů 430 mm, výkonný motor 1100 W, orbitální pohyb 1400 ot./min, hmotnost 42 kg, možnost přídavného závaží 17 kg, možná nádrž na vodu 15 litrů.

Klinsystem, MAXI ORBITAL Klinsystem, ORBITAL 430