Braun, vrtací stojany

Braun, vrtací stojan BBD1WS

Braun BBD1WS je lehký vrtací stojan pro profesionály, stojan z lehkých slitin, dvousloupkové vedení z chromované leštěné oceli, vakuová deska s možností připevnění šrouby, vedení s uložením odolným proti opotřebení, teleskopická opěrná noha s aretací polohy.

Max. průměr korunky 250 mm, max. délka korunky 540 mm, hmotnost 17 kg, délka posuvu 600 mm, ruční přesný posuv šroubovicí, celková výška 1030 mm, možnost náklonu max. 45° vzad a max. 30° vpřed.

Příslušenství těsnící kroužky pro odsávání vody, vakuová pumpa, rychloupínání pr. 60 mm (pro elektrické motory), příruby pro všechny typy elektrických motorů.

Kontaktujte nás: tel +420 545 232 545, info@diadex.cz 

vrtací stojan Braun BBD1WS

Braun, vrtací stojan BBD2W

Braun BBD2W je univerzální vrtací stojan pro specialisty pro elektrický nebo hydraulický pohon s možností ručního, elektrického nebo hydraulického posuvu použitelný jako základ pro ponorné, stěnové a lanové pily, stojan ze speciální hliníkové slitiny, dvousloupkové vedení z leštěných nerezových trubek s uložením odolným proti opotřebení.

Max. průměr korunky 500 mm, max. délka korunky 600 (varianty do 1140) mm, hmotnost 22 kg, délka posuvu 660 (varianty 1200) mm, přesný posuv šroubovicí s klikou s měnitelnou polohou, celková výška 1165 mm, varianta s náklonem, příslušenství pro vrtání elektrické a hydraulické, motory pro vrtání, elektrické a hydraulické posuvy s dálkovým ovládáním, vakuové desky, těsníci kroužky pro odsávání vody, zařízení pro vrtání pod úhlem a další, příslušenství pro ponorné, stěnové a lanové pily.

vrtací stojan Braun BBD2W

Braun, vrtací stojan BBD4W

Braun BBD4W je univerzální vrtací stojan pro specialisty pro elektrický nebo hydraulický pohon s možností ručního, elektrického nebo hydraulického posuvu použitelný jako základ pro ponorné, stěnové a lanové pily, stojan ze speciální hliníkové slitiny, dvousloupkové vedení z leštěných nerezových trubek s uložením odolným proti opotřebení.

Max. průměr korunky 600 mm, max. délka korunky 800 (varianty do 1440) mm, hmotnost 39 kg, délka posuvu 860 (varianty do 1300) mm, přesný posuv šroubovicí, celková výška 1380 mm, příslušenství pro vrtání elektrické a hydraulické, motory pro vrtání, elektrické a hydraulické posuvy s dálkovým ovládáním, vakuové desky, těsníci kroužky pro odsávání vody, zařízení pro vrtání pod úhlem a další, příslušenství pro ponorné, stěnové a lanové pily.

vrtací stojan Braun BBD4W

Braun, vrtací stojan BBD6W

Braun BBD6W je univerzální vrtací stojan pro specialisty pro elektrický nebo hydraulický pohon s možností ručního, elektrického nebo hydraulického posuvu použitelný jako základ pro ponorné, stěnové a lanové pily, stojan ze speciální hliníkové slitiny, dvousloupkové vedení z leštěných nerezových trubek s uložením odolným proti opotřebení.

Max. průměr korunky 1000 mm, max. délka korunky 700 (varianty do 1640) mm, hmotnost 49 kg, délka posuvu 760 (varianty do 1600) mm, přesný posuv šroubovicí, celková výška 1390 mm, varianta s náklonem, příslušenství pro vrtání elektrické a hydraulické, motory pro vrtání, elektrické a hydraulické posuvy s dálkovým ovládáním, vakuové desky, těsníci kroužky pro odsávání vody, zařízení pro vrtání pod úhlem a další, příslušenství pro ponorné, stěnové a lanové pily.

vrtací stojan Braun BBD6W