nástroje Klinsystem

čistící kartáče Klinsystem

Klinsystem stroje mohou být osazeny čistícími kartáči, nylonovými s různým průměrem vlasce nebo kartáči ocelovými.

Klinsystem, nástroje Klinsystem, nástroje Klinsystem, nástroje

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz

čistící a leštící pady Klinsystem

Klinsystem pady jsou nástroje na čištění, broušení, leštění, na dřevěné podlahy, parkety, koberce, keramické podlahy, gresové, terazza, přírodní kámen, umělý kámen, beton, anhydrid a další povrchy.

Klinsystem, nástroje Klinsystem, nástroje Klinsystem, nástroje Klinsystem, nástroje Klinsystem, nástroje Klinsystem, nástroje

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz

brusné papíry a plátna Klinsystem

Klinsystem oboustranné extrémně odolné stabilní brusné papíry se zrny z karbidu křemíku zrnitosti #16 s pryskyřičným pojivem se používají na hrubé broušení betonu, anhydridu, mramoru, žuly, laků a dalších povrchů. Brusná plátna s korundovými zrny zrnitostí #24 až #240 připevněnými speciální pryskyřicí se používají na broušení dřevěných, kovových, barvených a lakovaných povrchů.

diadex, nástroje diadex, nástroje

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz

tvrdokovové plechy Klinsystem

Klinsystem plechy s tvrdokovovými segmenty se používají na frézování a broušení povrchů i s lepivými materiály. K dispozici jsou plechy se zrny #10 až #36.

Klinsystem, nástroje

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz

diamantové pady a segmenty Klinsystem a diadex

Klinsystem diamantové nástroje obsahují širokou paletu nástrojů na frézování, broušení a leštění povrchů, na lepivé povrchy, beton, anhydrid, terazzo, přírodní a umělý kámen, gresové povrchy a další povrchy. Pro frézování se používají diamantové segmenty s PCD diamanty, na broušení diamantové segmenty s různou zrnitostí a tvrdostí matrice a na leštění lešticí pady z minerální vlny s diamantovými zrny až po zrnitost #5000.

Paletu nástrojů doplňují také chemické materiály, uzavírače povrchů, vytvrzovače a lithiové lešticí kapaliny nezbytné pro přípravu povrchů a leštění.

diadex, nástroje diadex, nástroje Klinsystem, nástroje Klinsystem, jednodisk držák padů a dia