Scanmaskin, hladičky epoxidových povrchů

Helicopter 230 V

Scanmaskin Helicopter 230 V je výkonná a flexibilní hladička na průmyslové podlahy na bázi epoxidu s barevným plnivem nebo přírodním granulátem a na podlahy s dekorativním povrchem z kamene.

Napájení 230 V, šířka záběru 500 mm, otáčky nástroje plynule regulovatelné v rozsahu 0 až 170 ot./min, ergonomický spínač na rukojeti, nastavitelná poloha ovládací rukojeti, aretovaná rukojeť pro snazší transport, variabilní nabídka hladicích lopatek, hmotnost 14 kg.

Kontaktujte nás: tel +420 545 232 545/6, info@diadex.cz 

průvodce broušením hladička epoxidových podlah Helicopter hladička epoxidových podlah Helicopter hladička epoxidových podlah Helicopter

Helicopter Battery

Scanmaskin Helicopter Battery je výkonná a flexibilní hladička na průmyslové podlahy na bázi epoxidu s barevným plnivem nebo přírodním granulátem a na podlahy s dekorativním povrchem z kamene.

Napájení bateriemi, v příslušenství 3 baterie a dvě nabíječky, napájení 24 V, šířka záběru 500 mm, otáčky nástroje plynule regulovatelné v rozsahu 0 až 170 ot./min, ergonomický spínač na rukojeti, nastavitelná poloha ovládací rukojeti, aretovaná rukojeť pro snazší transport, variabilní nabídka hladicích lopatek, hmotnost 14 kg.

hladička epoxidových podlah Helicopter hladička epoxidových podlah Helicopter baterie hladičky epoxidových podlah Helicopter nabíječka baterií hladičky epoxidových podlah Helicopter hladička epoxidových podlah Helicopter

lopatky Compact

Lopatky Scanmaskin Compact jsou z oceli, pro použití na podlaze, kde se rozptyluje písek do mokrého povrchu a potom stěrkou na pěkný a hladký povrch. Ocelové čepele jsou rychlejší jako plast, ale hluk z lopatek je vyšší, a je tu jisté riziko, že budou zůstávat tenké "stěrkové-růže" na hotovém povrchu.

Kontaktujte nás: tel +420 545 232 545/6, info@diadex.cz 

lopatky na Scanmaskin Helicopter

lopatky Plasic White Flex

Lopatky Scanmaskin Plasic White Flex jsou vytvořené pro použití, kdy se nalévá mix písku a epoxidové pryskyřice a je nutné vytvořit na podlaze potěrový povlak. Pracuje také velmi dobře jako rozptylovací systém, pokud dáte ocelovou Compact lopatku za každou White Flex lopatku.

lopatky na Scanmaskin Helicopter

lopatky Standard

Lopatky Scanmaskin Standard jsou ideální pro použití, kdy na povrchu z písku a pryskyřice rozléváte barvu do příjemného povrchu.

lopatky na Scanmaskin Helicopter

lopatky Natural Stone

Lopatky Scanmaskin Natural Stone jsou pro použití, kdy vytváříte na podlaze "kamenné koberce" s granulemi 2 až 6 mm.

lopatky na Scanmaskin Helicopter

lopatky Plastic Trowel Grey

Lopatky Scanmaskin Plastic Trowel Grey jsou vhodné pro použití na podlaze, na kterou budete rozhazovat vsypový písek a hladit plochu na hladký a příjemný povrch.

lopatky na Scanmaskin Helicopter