diadex diamantové nástroje pro úhlové brusky

CZS-ZENESIS

ZENESIS diamantový kotouč na řezání, betonu, armovaného betonu, žuly a dalších stavebních materiálů. Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 125, 150 a 230 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost, uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí. Další informace jsou na www stránkách ZENESIS.

Kontaktujte nás: tel +420 545 232 545, info@diadex.cz 

diamantový kotouč CZS-ZENESIS

CDU-PREMIUM

Diamantový kotouč na řezání betonu, armovaného betonu, žuly a dalších stavebních materiálů. Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 125, 150 a 230 mm.

diamantový kotouč CDU-PREMIUM

CSA-CLASSIC

Diamantový kotouč na řezání betonu, armovaného betonu, žuly a dalších stavebních materiálů. Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 115, 125, 150 a 230 mm.

diamantový kotouč CSA-CLASSIC

RDN-SUPREME

Diamantový kotouč na řezání tvrdé keramiky, skla, kamene a dalších materiálů. Řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 115, 125, 150, 180, 200, 230 a 250 mm.

diamantový kotouč RDN-SUPREME

BSL-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 125, 150 a 230 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC. Další informace jsou na www stránkách DiamondX.

diamantový kotouč BSL-SUPREME

BBR-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání a broušení kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Řezání a broušení za sucha nebo za mokra. Průměry 125 a 230 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC. Další informace jsou na www stránkách DiamondX.

diamantový kotouč BBR-SUPREME

BST-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Kotouč tenký jen 1.3 mm. Řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 115 a 125 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC. Další informace jsou na www stránkách DiamondX.

diamantový kotouč BST-SUPREME