diadex diamantové nástroje pro stolové pily

diadex CDF-SUPREME

Diamantový kotouč na řezání betonu, armovaného betonu, žuly a dalších stavebních materiálů. Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 300, 350 a 400.

diamantový kotouč CDF-SUPREME

Kontaktujte nás: +420 545 232 545, info@diadex.cz

diadex TDX-PREMIUM

NEW diamantový kotouč na řezání betonu, kamene, klinkeru, terazza a dalších stavebních materiálů. Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo za mokra. Průměr 350 mm.

diamantový kotouč TDX-PREMIUM

diadex PWS-PREMIUM

Diamantový kotouč na řezání Porothermu, betonu, pískovce a dalších stavebních materiálů. Řezání za mokra. Průměry 600, 650, 700 mm a 900 mm, další průměry a různá vrtání na dotaz.

diamantový kotouč PWS-PREMIUM

diadex GDT-SUPREME

NEW diamantový kotouč na řezání žuly a dalších stavebních materiálů. Ideální pro pily s motorem 1x230 V/2.2 kW ! Laserem svařované segmenty, řezání za sucha nebo lépe za mokra. Průměr 350 mm.

diamantový kotouč GDT-SUPREME

diadex RDT-SUPREME

Diamantový kotouč na řezání keramiky, skla, kamene a dalších stavebních materiálů. Sintrovaný segment, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 300 mm až 500 mm.

diamantový kotouč RDT-SUPREME

diadex RDG-SUPREME

Diamantový kotouč na řezání gresu, velmi tvrdé keramiky, skla, kamene a dalších stavebních materiálů. Sintrovaný segment, řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 150, 180, 200, 250, 300, 350, 400, 450 a 500 mm.

diamantový kotouč RDG-SUPREME

diadex RDC-SUPREME

Diamantový kotouč na řezání velmi tvrdých materiálů. Sintrovaný segment, vysoká koncentrace diamantu, velmi jemné zrno, řezání za sucha nebo za mokra. Průměr 350 mm.

diamantový kotouč RDC-SUPREME

diadex BSL-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Řezání za sucha nebo za mokra. Průměry 125, 150, 230, 300, 350 a 400 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC.

Ideální na odstraňování nálitků, řezání výkovků, ingotů, plechů, trubek, jeklů, šedé litiny, tvárné litiny, uhlíkaté i nízkouhlíkaté oceli, betonu, kamene, zdiva, dřeva, plastů, kompozitů, sendvičových materiálů. Další informace na www stránkách DiamondX.

diamantový kotouč DiamondX BSL-SUPREME diamantový kotouč DiamondX BSL-SUPREME

diadex BBR-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na univerzální řezání a broušení kovu, plastu, dřeva, betonu, kamene a dalších materiálů. Řezání a broušení za sucha nebo za mokra. Průměry 125, 230, 300 a 350 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC. Po odříznutí je možné zabroušení hrany bokem kotouče.

Ideální na odstraňování nálitků, řezání a broušení výkovků, ingotů, plechů, trubek, jeklů, šedé litiny, tvárné litiny, uhlíkaté i nízkouhlíkaté oceli, tvrdých slitin a svarů. Další informace na www stránkách DiamondX.

diamantový kotouč DiamondX BBR-SUPREME

diadex BSK-SUPREME

DiamondX diamantový kotouč na řezání kolejnic a dalších kovových materiálů. Řezání za sucha nebo za mokra. Průměr 350 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost oproti obdobným nástrojům elektrogalvanickým nebo klasickým abrazivům z oxidů hliníku, zirkonu nebo SiC. Další informace na www stránkách DiamondX.

diamantový kotouč DiamondXBSK-SUPREME