diadex vrtací korunky

CZK-ZENESIS

ZENESIS Edition-R vrtací korunky jsou určeny ne jádrové vrtání do betonu a armovaného betonu. Vrtání za mokra. Průměry od 47 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost, uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí. Další informace jsou na www stránkách ZENESIS. Segment ZENESIS Edition-R je nejlepší diamantový segment všech dob.

Kontaktujte nás: tel +420 545 232 545/6, info@diadex.cz 

vrtací korunky CZK-ZENESIS Edition-R vrtací korunky CZK-ZENESIS Edition-R AGP DM14 AGP DM14

CKR-SUPREME

CKR-SUPREME jsou vrtací korunky s diamantovými prstýnky určené na jádrové vrtání do betonu a armovaného betonu. Vrtání za mokra. Průměry od 14 mm až 42 mm. Vynikající rychlost řezu a životnost.

vrtací korunky CKR-SUPREME AGP DMC6P AGP AS200 + DM6

AGZ-ZENESIS

ZENESIS Edition-R vrtací korunky jsou určeny ne jádrové vrtání do betonu, armovaného betonu a zdiva za sucha i s perkusí. Vynikající rychlost vrtání a životnost, uspěje tam, kde jiné nástroje neuspějí. Další informace jsou na www stránkách ZENESIS. Segment ZENESIS Edition-R je nejlepší diamantový segment všech dob.

AGZ-ZENESIS AGP DM52D AGP DM52D, příslušenství

LKS-PREMIUM

LKS-PREMIUM jsou vrtací korunky s diamantovými segemnty určené na jádrové vrtání do zdiva ručními vrtačkami. Vrtání za sucha nebo za mokra. Průměry od 38 mm do 132 mm. Uchycení korunky M16, adaptéry na SDS+, HEX nebo BSP1/2, středicí vrták.

vrtací korunky LKS-PREMIUM vrtací korunky LKS-PREMIUM vrtací korunky LKS-PREMIUM adaptér M16 na HEX pro vrtací korunky LKS-PREMIUM středicí vrták pro vrtací korunky LKS-PREMIUM